free bootstrap builder

- FILTROM - filtry kieszeniowe

- FILTROM - klasa filtracji filtra -  klasa G3-G4 
Filtr kieszeniowy FS może zostać użyty jako filtr wstępny lub końcowy. Posiada bardzo dużą zdolność magazynowania pyłu i jest wytrzymały mechanicznie. Doskonale sprawdza się w trudnych warunkach pracy.


- FILTROM - klasa filtracji filtra - M5
Filtr kieszeniowy FVS montuje się w instalacji klimatyzacji ogólnej w budynkach użyteczności publicznej oraz w biurach i zakładach spożywczych, sprawdzi się w szkolnej instalacji klimatyzacyjnej.

- FILTROM - klasa filtracji filtra -  M5-F6
Filtr kieszeniowy FW ma syntetyczne medium filtracyjne wysokiej jakości ma wysoką charakterystykę efektywną w miejscach gdzie ważna jest duża czystość powietrza i wymagana jest duża chłonność filtra.

- FILTROM - klasa filtracji filtra -  M6-F9
Filtr kieszeniowy FVW przeznaczony jest do instalacji klimatyzacji ogólnej i klimatyzatorów powietrza w galeriach i centrach handlowych gdzie wymagana jest wytrzymałość na bardzo wysokie ciśnienie i stężenia pyłów o bardzo dużym rozdrobnieniu (wielkości mikroskopowe).

- FILTROM - klasa filtracji filtra - M5-F9
Filtr kieszeniowy FG montowane są w instalacjach gdzie wymagana jest bardzo duża zdolność magazynowania zgromadzonego pyłu i długi bezobsługowy okres użytkowania filtra. Dzięki tym własnościom wykorzystywany jest w budynkach szpitali, budynkach wielorodzinnych, biurowcach i zakładach produkcyjnych.

- FILTROM - klasa filtracji filtra - M6-F9

Filtr kieszeniowy z zastosowaniem technologii NANOWAVE ma dwukrotnie zwiększoną powierzchnię filtracji niż wcześniej stosowane włókna szklane i syntetyczne, dzięki czemu ma większą trwałość i wydajność filtrów. Może być montowany do istniejących urządzeń i instalacji spełniając wysokie standardy ASHRAE zmniejszając koszty adaptacji i użytkowania w porównaniu z filtrami kieszeniowymi wcześniejszych generacji.

- FILTROM - filtry kasetowe

- FILTROM - klasa filtracji filtra -  M6-H12
Filtr kasetowy FP P to filtr przeciwpyłowy dokładnego oczyszczenia. Wypełnia wymagania dla filtrów w instalacjach gdzie ważne jest bezpieczeństwo użytkowania i uniwersalność rozwiązań.

- FILTROM - klasa filtracji filtra - M5
 Filtr kasetowy FKZ jest montowany we wszystkich instalacjach wentylacyjnych jako filtr wstępny przedłużający czas pracy filtrów o wyższej klasie filtracji. Może być montowany jako filtr zasadniczy w prostych instalacjach wentylacyjnych.

- FILTROM - filtry panelowe

- FILTROM - klasa filtracji filtra - G2-G3
Filtr panelowy FKP jest ekonomicznym rozwiązaniem ogólnego przeznaczenia - jednorazowe opakowanie starcza na długo i pasuje do wielu rodzajów instalacji chłodzenia, ogrzewania oraz klimatyzacji; dzięki zastosowaniu efektywnego i taniego medium filtracyjnego - włókniny szklanej - impregnowanego w celu zwiększenia zdolności magazynowania pyłu (chłonności) i wyeliminowania efektu spadku ciśnienia w czasie pracy.

- FILTROM - klasa filtracji filtra -  G2
Filtr panelowy FKF montuje się w instalacjach klimakonwektorów (fan-coile), do usuwania kurzu i innych stałych cząstek zanieczyszczających powietrze - najczęściej w instalacjach oczyszczających powietrze w biurach (miejscowo).

- FILTROM - klasa filtracji filtra - M5
Filtr panelowy CG - zastosowanie - do kabin lakierniczych - malowania natryskowego - do instalacji nawiewu i rozprowadzania powietrza w instalacjach pomocniczych w procesach przemysłowych (suszenie, syntezy chemiczne, produkcja leków i produkcja pożarnicza).

- FILTROM - filtry kompaktowe

- FILTROM - klasa filtracji filtra -   M6-H13
Filtr kompaktowy FP należą do filtrów dokładnej filtracji - odfiltrowują z powietrza drobne cząstki stałe - dym, pył, sadza, bakterie, pyłki itp. Montuje się je między innymi jako filtry końcowe lub filtry wstępnego oczyszczania przedłużające żywotność filtrów HEPA i ULPA w instalacjach klimatyzacji.

- FILTROM - klasa filtracji filtra - M5-H13
Filtr kompaktowy V to - FILTROM - filtry dokładnego oczyszczania - usuwają pyłki roślin, bakterie, dym itp. Zamontowane w instalacjach klimatyzacji przed filtrami HEPA lub ULPA przedłużają żywotność tych ostatnich. Mają zwiększoną trwałość i spełniają wymogi bezpieczeństwa wymagane w systemach dokładnie oczyszczających powietrze. Ze względu na swoje parametry i uniwersalność nadają się także do stosowania we wszystkich standardowych zastosowaniach filtrów.

- FILTROM - klasa filtracji filtra -  M5-H12
Filtr kompaktowy do turbin gazowych TMP TMPC zamontowane w instalacjach doprowadzających powietrze do silników spalinowych chronią mechanizmy turbin odfiltrowując wszelkie erozjogenne i korozjogenne fazy stałe z doprowadzanego powietrze. Znajdują zastosowane w turbinach gazowych, silnikach wysokoprężnych, urządzeń klimatyzacyjnych i sprężarek w elektrowniach oraz przemyśle. Ze względu na budowę medium filtracyjnego charakteryzują się niskim spadkiem ciśnienia, dużą wytrzymałością i żywotnością.

- FILTROM - filtry kompaktowe adsorpcyjne

klasa - faza gazowa (względnie małe stężenie gazu)
Filtr adsorpcyjny FKW  - w instalacjach filtrujących powietrze o niskiej zawartości gazów nadających zapach. Usuwają niepożądane zapachy z powietrza obiegowego, dolotowego i wylotowego.

klasa - faza gazowa (niskie stężenie gazu)
Filtr adsorpcyjny AFP AZ COMFORT DUO - usuwają niepożądane zapachy z powietrza w pomieszczeniach produkcyjnych, mieszkaniowych, biurowych. Poprawiając parametry powietrze w znacznym stopniu eliminują "syndrom chorego budynku".

- FILTROM - filtry metalowe

- FILTROM - klasa filtracji filtra - G2-G3

Filtr metalowy FKM to metalowy filtr powietrza przeznaczony do usuwania fazy tłuszczowej z przepływającego powietrza, jest bardzo wydajny w zastosowaniach przemysłowych, komercyjnych i prywatnych,  a także w instalacjach centralnego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

- FILTROM - filtry HEPA - filtry szczególnego przeznaczenia

- FILTROM - klasa filtracji filtra -   H13-H14
Filtr HEPA -MIKRO -P idealnie nadaje się do filtrowania powietrza w pomieszczeniach wymagających wysokiej klasy czystości - jak montownie mikroelektroniczne, laboratoria, systemy montażu mikromechanicznego.

- FILTROM - klasa filtracji filtra -  H11 - U17
Filtr HEPA i ULPA -CR montuje się w miejscach o małych turbulencjach powietrza - laminarnych, do filtrowania powietrza w pomieszczeniach wymagających bardzo wysokiej klasy czystości - "Clean room" w laboratoriach, czystych stanowiskach pracy.

- FILTROM - klasa filtracji filtra -  F7 - U15
Filtr HEPA i ULPA N są filtrami o bardzo wysokiej klasie filtracji - stosuje się je w pomieszczeniach o wysokiej czystości - "Clean room" - w instalacjach nuklearnych, instalacjach medycznych.

- FILTROM - klasa filtracji filtra -  F9 - H13
Filtr HEPA PB, PL, V, P służą do ofdfilrtowywania z powietrza najmniejszej fazy stałej jak bakterie, wirusy, sadza, pyły itp. Montuje się je w systemach doprowadzania i odprowadzania powietrza oraz instalacjach pomieszczeń czystych - tzw. "Clean room" - w przemyśle gdzie wymagania filracji są największe - w instalacjach nuklearnych, elektronicznych, medycznych, chemicznych.

maty i media filtracyjne

- FILTROM - klasa filtracji filtra -  klasa G2-G4
Medium filtracyjne - wysokowartościowe włókna poliestrowe, łączone termicznie i mechanicznie. 

- FILTROM - klasa filtracji filtra - M5
Są to media filtracji dokładnej. Mogą być stosowane w lakierniach i innych systemach obróbki - do usuwania z powietrza cząstek uszkadzających powłokę lakierniczą.

- FILTROM - klasa filtracji filtra -  M5
klasa filtracji filtra - dokładnej - dodatkowo sposób produkcji gwarantuje wyjątkową wytrzymałość temperaturową - do około 200 stopni Celsjusza. Montowane często w sufitowych systemach filtracji filtrów kasetowych w kabinach lakierniczych.

- FILTROM - klasa filtracji filtra - G2-G3
Można je zamówić w rolach lub w postaci wkładów, montuje się je w systemach wentylacji i klimatyzacji, - w układach przygotowania powietrza. 

- FILTROM - klasa filtracji filtra - G2-G3
Szczególnie dobrze dopasowane do odfiltrowania cząstek lakieru w kabinach lakierniczych (malowanie proszkowe, natryskowe).

obudowy, ramy, moduły

- FILTROM - klasa filtracji filtra -  H14-U16
Moduł jest zmontowany z filtra typu CR i ramy z anodowanego aluminium.

Proponujemy szeroki asortyment ram standardowych i niestandardowych - na zamówienie klienta wykonamy ramy w dowolnym rozmiarze.
Przystosowane są do montażu filtrów FW, FP, AFP, FKZ, FKP, standardowe głębokości to 1'' i 2''.

Filtrasept - obudowy z wmontowanym filtrem HEPA - stosuje się je do usuwania wirusów i bakterii oraz jednocześnie do rozprowadzania oczyszczonego powietrza. 

Są to lite obudowy przeznaczone do dużych przepływów powietrza - do 12 000 m3/h - pozwalają na stosowanie różnych typów filtrów - ułatwiają montaż i są dostępne w kilku wielkościach. 

worki filtracyjne, - FILTROM - filtry patronowe

W naszej ofercie posiadamy wiele typów worków filtracyjnych gazów wykonanych z różnych mediów filtracyjnych o różnorodnym mocowaniu i wymiarach. Wykonujemy worki na zamówienie i według wymiarów podanych przez klienta.

W naszej ofercie posiadamy wiele typów worków filtracyjnych cieczy wykonanych z różnych mediów filtracyjnych o różnorodnym mocowaniu i wymiarach. Wykonujemy worki na zamówienie i według wymiarów podanych przez klienta.

- FILTROM - filtry patronowe są filtrami o podwyższonej odporności mechanicznej, nadają się do pracy w ciężkich warunkach, charakteryzują się wysoką skutecznością zatrzymywania zanieczyszczeń i mogą filtrować powietrze docierające do silników, turbin i kompresorów.

Adres:

Piaskowo ul. Różana 15
64-560 Ostroróg

Dane kontaktowe:

Email: biuro@filtrom.pl
tel: 570 788 077